Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

İstanbul Buderus Kombi Servisi

İstanbul Buderus Kombi Servisi

İstanbul Buderus kombi servisi, kombi bakım ihtiyacı duyan ya da kombi arızaları yaşayan bireyler için hizmet vermektedir. Kombiler evler ve iş yerleri için vazgeçilmez sıcak su tedarikçileri olmalarının yanı sıra kışın en önemli ısınma araçlarından biridir. Kombiler elektronik parçalardan oluştuklarında bu parçalar zamanla arızalanabilir ya da kombinin farklı bölgelerinde farklı arıza türleri gerçekleşebilir. Bu durumda mutlaka uzman bir kombi servisine başvurmak gerekir.

Kombilerin arızalandığı anlaşıldığı anda kişiler genellikle hemen panik yapmakta ya da kendileri el ile müdahale etmeye kalkmaktadır. Halbuki bunlar son derece yanlış müdahalelerdir ve kombilerin daha kötü bir hale gelmesine neden olabilir. Bu nedenle kombilerin arızalandığı anlaşıldığında ilk olarak şu adımlar gerçekleştirilmelidir:

 • Kombiler zaman zaman arızalandıklarında bu durum, kombiyi baştan açıp kapatınca düzelmektedir. Bu nedenle kombide bulunan rest tuşu ile kombiyi sıfırlamak ve arızanın devam edip etmediğini kontrol etmek gerekir.
 • Kombinin bağlı olduğu gaz ve elektrik parçaları kontrol edilmelidir. Çünkü zaman zaman bu parçalardan kaynaklı arızalar gerçekleşebilmektedir.
 • Kombinin basınç ayarı kontrol edilmelidir. Eğere basınç fazlaysa bu basit bir yöntemle giderilebilen bir sorundur.
 • Tüm bunlara rağmen arıza devam ediyorsa kombinin içi açılmadan ya da başka müdahale yapılmadan hemen bir kombi servisi ile iletişime geçilmelidir.

İstanbul Buderus Kombi Servisi

İstanbul Buderus Kombi Servisi Hizmetleri

İstanbul Buderus kombi servisi hizmetleri kombilerin ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti veren, yedek parça, kombi değişimi gibi alanlarda hizmet veren servislerdir. Kombi temizlemeden bakım onarıma kadar pek çok hizmet sunan bu servisler, kombi arızası yaşayan bireylere her anlamda tam teşekkürlü bir kombi hizmeti sunmaktadır. İstanbul’da hizmet veren Buderus kombi servisi, sunduğu hizmetleri ile bölgede yer alan müşterilerinin yardımına koşmaktadır.

İstanbul Buderus kombi servisinde yer alan hizmetler şunları içermektedir:

 • Kombi servisi düzenli aralıklarla kombinin bakımını yapar. Bu da cihazın verimli çalışmasını sağlar, enerji tasarrufu sağlar ve güvenliği artırır. Bakım işlemleri arasında filtrelerin temizlenmesi, gaz basıncının kontrol edilmesi, su basıncının ayarlanması gibi işlemler bulunabilir.
 • Kombinin herhangi bir arıza durumunda hızlı ve etkili bir şekilde müdahale eder. Kombinin çalışmaması, su sızıntısı, sesli çalışma gibi problemler arıza giderme kapsamına girer.
 • Eğer kombide bir parça arızalandıysa, kombi servisi gerekli parçanın değiştirilmesini sağlar. Örneğin bir sensör, vana veya elektronik kart gibi parçalarını içerebilir.
 • Kombi servisi, evdeki peteklerin temizliğini yapar ve gerekirse bakımını gerçekleştirir. Bu ısı transferinin daha etkili olmasını sağlar.
 • Yeni bir kombi alındığında veya mevcut kombinin değiştirilmesi gerektiğinde, kombi servisi montaj işlemini gerçekleştirir.
 • Kombi servisi, cihazın su ve gaz kaçağı olup olmadığını kontrol eder. Eğer bir sızıntı varsa, bunun tespiti ve giderilmesi sağlanır.
 • Cihazın genel performansını kontrol eder. Bu, ısıtma suyu sıcaklığı, su basıncı, gaz basıncı gibi parametrelerin kontrolünü içerir.
 • Kombinin doğru çalıştığından ve karbonmonoksit sızıntısı olmadığından emin olmak için gerekli kontrolleri yapar. Karbonmonoksit, zehirli bir gaz olduğu için bu kontrol önemlidir.
 • Ev sahiplerine enerji verimliliği konusunda tavsiyelerde bulunabilir. Daha verimli bir kombi seçimi veya enerji tasarrufu sağlayacak diğer önlemler hakkında bilgi verebilir.

İstanbul Buderus Kombi Servisi Fiyatları

İstanbul Buderus kombi servisi fiyatları sunulan hizmete göre değişiklik göstermektedir. Yedek parça değişimi ile petek temizlemenin ücreti aynı olmayacağı gibi her müdahale farklı işlem gerektireceğinden fiyatlar da buna göre belirlenmektedir. İstanbul Buderus kombi servisleri piyasaya göre en uygun hizmet fiyatları sunmaktadır. Hemen iletişime geçerek kombi servisleri ve fiyatlandırmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.