Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Sıkça Sorulan Sorular

Kombi bakımı ne zaman yapılmalıdır sorusunun yanıtını da veriyoruz. Elbette kombinin bakımının yapılması için uzman desteği almanız önemlidir. Ancak bunun beraberinde doğru zamanda kombi bakımının talep edilmesi de önemli olacak. Kış aylarının başlangıcında mutlaka kombi bakımının yapılması gerekiyor.
Tasarruf amaçlı da sık sık sorular alıyoruz. En iyi ısı tasarrufu hangi kombide sağlarım sorusu da sıkça soruluyor. Genel olarak ısı tasarrufunun sağlanacağı kombiler için son teknoloji, yeni kombiler önerilir. Kombinizin nerede muhafaza edildiği de elbette tasarrufu etkileyen hususlar arasında yer almaktadır.
İkinci olarak merak edilen sorumuz, kombi arıza yaptığında ne yapmalıyım oluyor. Elbette kombinizin arıza yapması halinde hemen kapatmanızı öneriyoruz. Sonrasında ise bu alanda uzman olan ekibimizden bilgi alarak hareket etmeniz önemlidir. İletişim sırasında onarım için ekiplerimizin ne zaman geleceği konusunda bilgi verilecektir.
İlk olarak sık sık sorulan sorulardan biri kombinin ömrü ne kadardır oluyor. Bu tamamen kombinin kalitesine ve kullanım şekline bağlıdır. Eğer düzenli olarak bakım yaptırırsanız kombinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz. Elbette diğer değişkenlerde bu kombi kullanım konusunda son derece etkilidir. Ancak genel olarak kombi kullanım süresi, normalin üstünde olacaktır.