Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Çatalca Kombi Servisi

Çatalca Kombi Servisi

Çatalca kombi servisi, İstanbul’da kurumsal bir firmada hizmet sunmaktadır. Pek çok marka ve model kombi için özel eğitim almış uzman kombi servis personeli ile hizmet sunuyoruz. Soğuk havalarda sıcak bir alan ya da sıcak su temel ihtiyaçlardan biridir. Profesyonel bir firma olarak sizi sıcaklık konforunuzdan mahrum bırakmadan her türlü kombi sorununuzla başa çıkıyoruz.

Kombi konusunda bilgi birikimi olan personellerimiz en çok kullanılan kombi marka ve modellerinin tamirini yapmaktadır. Sertifikalı olan uzmanlarımıza bu süreçte tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. Çünkü, cihazınıza zarar vermeden en kısa sürede etkili çözümleri sunmanın garantisini veriyoruz. Dolayısıyla kombi tamiri konusunda bizi tercih edebilirsiniz.

Çatalca Kombi Servisi

Çatalca Kombi Tamircisi

Kış aylarının kabusu olan kombi arızaları kişilerin gündelik hayatlarında büyük bir aksamaya neden olmaktadır. Bununla birlikte kombiler su ısıtıcı bir cihaz olarak da kullanıldıkları için zorunlu bir ihtiyaçtır. Yaz kış fark etmeden ihtiyaç duyulan sıcak suyun olmaması büyük bir eksikliktir. Bu nedenle acil arıza müdahalesi şarttır. Bu noktada Çatalca kombi servisi olarak devreye giriyoruz ve en kısa sürede müdahale ediyoruz.

Çağrınızı alır almaz harekete geçen servis ekibimiz kombi arızalarınızı en etkili şekilde giderecektir. Evinizi sıcak ve konforlu bir alana dönüştürmek ve sıcak su ihtiyacınızı gidermek için kaliteli hizmet sunmaktayız. Yetkili ve uzman bir kombi servisi olarak gerekli ekipman ve yedek parçalarımız her zaman mevcuttur. Her parça ve ekipman mevcut olduğu için tamir sürecinde sipariş ve ürünü bekleme gibi bir sorunumuz yok.

Çatalca’da hizmet sunan kombi servisimiz, bölgede yer alan tüm iş yeri ve konut alanlarına hizmet sunmakta. Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla tamir sürecini en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Üstelik neredeyse her marka ve model için tamir hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz. Çatalca kombi tamircisi olarak tamir hizmeti kapsamında olan kombi markaları şunlardır:

 • Vaillant
 • Arçelik
 • Viessmann
 • Ferroli
 • E.C.A
 • Bedurus
 • Bosch
 • DemirDöküm
 • Ariston
 • Beko
 • Baymak
 • Baykan

Yukarıdaki markalar kapsamında her modelde etkili bir tamir hizmeti sunmaktayız. Her bir marka için özel parça ve ekipmanlara sahibiz. Ayrıca uzman ekibimizin bu markalardaki kombi cihazları hakkında geniş bilgi birikimi ve tecrübesi vardır. Cihazınızda meydana gelen sorunları kısa sürede tespit ederek hızlı bir şekilde hareket edebiliriz. Kombi arızalarının zaman tanımadığını biliyor ve olabildiğince en kısa sürede adresinize ulaşıyoruz. Kış aylarında sizi soğuğa karşı mağdur etmeden yüksek hizmet anlayışıyla kombilerinizin yeniden çalışmasını sağlıyoruz.

Çatalca Kombi Tamir Fiyatları

Çatalca kombi tamir fiyatları söz konusu olduğunda sabit bir rakamdan bahsetmek mümkün değildir. Ücretlendirme, farklı faktörlere göre değiştiği için net bir fiyat sunulamaz. Ancak bu fiyatların neye göre değiştiğinden kısaca bahsedebiliriz. Öncelikle kombiler farklı sorunlara bağlı olarak arızalanır ve her birinin çözümü farklıdır.

Kullanılan kombi markası ve modeli de tamir ücretini belirleyen bir unsurdur. Bazı markaların gerektirdiği yedek parçalar piyasada nadir olarak satılabilir. Dolayısıyla yaygın olarak satılan parçalardan daha fazla bir ücretlendirme söz konusu olabilir. Aynı zamanda süre de her tamir de olduğu gibi kombi arızasında da dikkate alınır. Zira acilen tamir edilmesi gereken kombi hızlı bir işlem gerektirdiği için ücreti yükseltebilir.

Ancak Çatalca kombi servisi, her müşterinin arızasını tespit ettikten sonra adil ve uygun fiyatlandırma yapar. Güvenilir bir kombi tamircisi olarak size bu süreçte net ve gereken bir fiyat sunuyoruz. Ekstra ve yüksek ücret fiyatlandırma politikamızda yer almıyor.